yüzme turları

Yüzme Turu

İstanbul içerisinde yaşamak gerek trafik nedeniyle gerekse kalabalık nedeniyle oldukça stresli olmaktadır. Bir çok insan stresten kaçmak için yanlızlığı tercih eder. Bir çok insan ise eğlenerek bu stresi dağıtmak ister. Sizler için yüzme turu düzenleyerek ikisini bir arada yaşamanıza imkan sağlıyoruz. Bu imkan ile birlikte, dinç bir şekilde hayatınıza devam edebileceksiniz.

Marmara denizinde sizlere sunmuş olduğumuz yüzme turunda, hem sakin bir tekne gezisi yapma imkanını szilere sağlayarak stresten uzaklaşacaksınız, hemde doyasıya yüzerek eğleneceksiniz. İki imkanı da birlikte bulmanız adete sizleri stresten uzaklaştıracak ve gençleştirecektir.

İstanbul’un en güzel yerlerinden biri olan Marmara Denizi’nde sakin bir nefes almak sizlere de iyi gelecektir. Sakin bir nefes alabilmeniz için gerekli tek şey tekne turlarımızın alım noktalarında bizimle buluşmanızdır. Dilerseniz tek başınıza dilerseniz aileniz veya arkadaşlarınız ile birlikte yüzme turuna katılabilirsiniz. Ayrıca Pazar günleri için düzenlenen özel yüzme turlarımız için bizlerle iletişim kurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Teknede Yüzme Turu

Stresten uzaklaşmanın en kolay yollarından birisi teknede yüzme turuna katılmaktadır. Dilerseniz hafta içi dilerseniz hafta sonu bu hazzı bizimle yaşayabilirsiniz. Düzenlemiş olduğumuz tur rotası dahilinde Adalar ve Poyrazköy tarafına doğru seyahat edilmektedir.

Stresten uzaklaşmak istiyorum fakat yüzme konusunda kendime güvenmiyorum diyorsanız yine güven içerisinde teknede yüzme turuna katılım sağlayabilirsiniz. Bizler sizin için can güvenliğinizi sağlayacak tedbirleri almaktayız. Daimi olarak can kurtaran ekibimiz sizler için beklemekte, olası durumlar için aksiyon almaktadır. Ayrıca teknede yüzme turuna katıldığınızda sizler için katılımcı sayısına bağlı olarak hazır can simidi ve yeleği stoğu hazır bekletilmektedir. Mürettebatımız her an sizlerle olacağı için herhangi bir problemle karşılaşma ihtimaliniz olmayacaktır. Bu sebeple sizlerin tek yapılması gereken stres atmaktır.

Teknede yüzme turu seyahatimiz esnasında temiz, akıntısız ve sakin sulara vardığımızda teknelerimiz demirler ve misafirlerimiz yüzmek için hazırlanmaya başlar. Ek olarak belirtmek gerekir ki sadece teknede deniz turu değil yatta yüzme turu yapmanız da mümkündür.

Yatta Yüzme Turu Tercihi

Yatta yüzme turu tercihi yaptığınızda da güvenlik tedbirleri üst seviyede tutulmaktadır. Sizin için yolcu sayısına bağlı olarak hazır can simidi ve yeleği bulundurulmaktadır. Ayrıca mürettebatımız sizlerin güvenliğini sağlamak için hazır beklemektedir.

Tekne yüzme turu veya yatta yüzme turu tercih ettiğinizde, birbirinden güzel koylar sizleri denize davet edecektir. Tüm stresiniz azalmış, yorgun olsanız dahi tekrar tekrar yüzmek isteyeceğiniz anlara tanık olacaksınız. Ayrıca işinde profesyonel şefimizin sizler için hazırladığı mangal servisi sayesinde damak tadınız da yerine gelecektir. Mangal servisimiz sizler için 14:00’dan sonra başlamaktadır.

Gün sonu herhangi bir özel tercihiniz yok ise, standart yüzme turumuzun dönüş güzergahı önceden belirlenmiş olarak devam edecek ve keyifli seyahatinizi tamamlamaya doğru ilerlerken günün yorgunluğunu Marmara’nın güzel sularında tekne üzerinde azaltabileceksiniz.  Tecrübeli kaptanımız sayesinde güvenli yolculuğunuz bitiş noktamıza ulaştığınızda sona erecektir.

Tekneden veyahut yattan indikten sonra stresten uzak, dinç bir şekilde hayata yeniden başlamış gibi olacaksınız. Dilerseniz tercihe bağlı olarak sadece size özel olarak da yat kiralama imkanına erişim sağlayabilirsiniz.

Tüm seçeneklerimizde kendinize vakit ayırabilir, Marmara’nın güzel koylarında sakinliği bulabilir ve doyasıya yüzerek eğlenebilirsiniz. Ayrıca hem stresten uzak olmak hemde yüzmek sağlığınıza da iyi gelecektir. Dilerseniz tek başınıza, dilerseniz grup şeklinde güvenli bir şekilde yüzmenin keyfini çıkartabilirsiniz.

Günlük yaşamınızdan uzaklaşmak, stresinizi atmak ve keyif dolu bir gün geçirebilmek için yüzme turlarımızdan faydalanabilirsiniz. Aklınızda kalan ve kalabilecek olan tüm sorularınız için bizlerle iletişime geçtiğiniz taktirde, sizlere dolu dizgin bilgi akışı sağlayabiliriz.