yemekli tekne turu

Yemekli Boğaz Turu

Daha önceleri hiç yemekli boğaz turuna katılmış mıydınız? Asırlardır insanlığın göz bebeği olan İstanbul Boğazı’nda yemekli boğaz turu yapmadıysanız artık tam zamanı.

İş yemeği, sevgililer günü kutlaması, sürpriz doğum günü, aile toplantısı ve dahi bir çok organizasyon için yemekli boğaz turunu tercih edebilirsiniz. Hem denizin sakinliği hemde dalgaların hırçınlığı ile sizlere unutulmaz bir gün yaşatacak olan yemekli boğaz turu düzenlemek hem sizi hemde yanınızdakilere unutulmaz bir anı olarak da hafızalarda yer edecektir.

Dilerseniz yemekli boğaz turunuzu teknede veyahut tercih ederseniz yatta gerçekleştirebilirsiniz. Eğer içinizdeki deniz sevgisi kabardıysa veyahut boğaz manzaralı yemek yiyebilmek istiyorsanız sizler için hazır organizasyon sunuyoruz.

Yemekli Tekne Turu Nasıl Olacak?

Yemekli boğaz turu organize edebilmeniz için tercih edebileceğiniz en uygun şartlardan birisi yemekli tekne turu planlaması yaptırmak olacaktır. İstanbul Boğazı’nda tekne ile seyahat ederken damak zevkinize uyacak şekilde yemek menüsü tercihinde bulunabilirsiniz. Ayrıca alkollü veya alkolsüz meşrubat tercihinde bulunarak, damak zevkinize göre düzenlemelerde bulunabilirsiniz.

Ek olarak yemekli tekne turunuzda görsel olarak da doyma imkanına sahip olacaksınız. Masa üzerinde yer alan süslemelerde sizlere şamdan, mum ve benzeri aksesuarlar da  sunulacak. Bu sayede unutulmaz bir ambiyans sizleri bekleyecek.

Yemekli Tekne Turunda Müzik Sizleri Bekliyor

Sadece yemek yemekle kalmayıp doyasıya eğlence de sizleri bekliyor. Denizin derin suları üzerinde seyahat edip yemeğinizi tadarken, sizler için özel olarak belirlenecek müzikler de yine sizlerle beraber olacak.

Dilerseniz sadece çalmayıp canlı olarak da izleyebileceğiniz canlı müzik tercihinde de bulunabilirsiniz. Ayrıca fasıl şeklinde de hizmet sunabilmekteyiz. Tüm tercihler sizlerin istekleri doğrultusunda gerçekleştiriliyor ve her detay sizinle paylaşılıyor. Bu düzenlemeleri sizinle beraber yapmamız ve istekleriniz doğrultusunda yeni düzenlemeler getirmemiz sizlerin yemekli tekne turu gezinizde bir ayrıcalık olarak sunulmaktadır.

Sıradanlıktan uzak bir şekilde kendi belirlediğiniz şartlarda, size uygun bütçe planlaması ile birlikte doyasıya eğlenecek ve doyasıya keyif alacaksınız.

Ek olarak belirtmek gerekir ki tekne turu gezilerimizde sadece yemekli olarak değil, yemeksiz olarak da hizmet verilmektedir. Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarını tercih ettiğinizde, Cuma, Cumartesi ve Pazar’a gelen tarihlerde yemeksiz olarak tekne kiralama talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca hafta içerisinde yemekli bir şekilde tekne turu planlamak istediğinizde dilediğiniz yemeği getirme olanağına da sahipsiniz. Dilerseniz catering firmaları ile görüşerek de yiyecek temininde bulunabilirsiniz. Planlamanız konusunda sizlere her türlü imkanı sağlamaktayız. Dilediğiniz konu hakkında bizlere danışırsanız gerek yemekli boğaz turu gerekse yemeksiz boğaz turu organizasyonlarınızda sizlere yardımcı olabilmekteyiz.

Yemeksiz boğaz turu organizasyonu talebinde bulunduğunuzda da yine müzik ekletebilir, dilediğiniz taktirde farklı iyileştirmeler de yaptırabilmektesiniz. Bu iyileştirmeleri dilerseniz kendiniz tercih edebilir, fikir olarak sunabilir veyahut varolan planlama üzerinden seçimler yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Müzik tercihlerinizde dj veya canlı müzik olarak tercih edebilirsiniz.

Eğer bir kutlama yapıyorsanız, geçmişte varolan fotoğraf veya videolarınızı projeksiyon kiralaması yaparak ekrana yansıtabilirsiniz. Tüm arkadaşlarınızın içerisinde yansıtacağınız görüntü hafızalarda güzel bir hatıra bırakacaktır. Hayalinizde canlandırdığınızda bile anılarınızı Boğaz’ın içerisinde paylaşabilmek keyif vermektedir. Peki bunu canlı olarak yapsanız nasıl bir haz alırsınız? Ayrıca projeksiyonu dilerseniz iş toplantısı gerçekleştirirken bir proje sunumu yapabilmek için de kullanabilirsiniz. Tamamen sizin tercihinize kalmış bir seçim.

Dilerseniz farklı tercihlerde bulunarak pankartlar hazırlatabilirsiniz veyahut havai fişek gösterisi isteyebilirsiniz. Aklınıza Boğaz’da gerçekleşebilecek bir çok etkinlik gelebilir. Tüm bu etkinliklerinizi bizimle görüşebilir, detay alabilir ve gerçekleşmesi için istekte bulunabilirsiniz. Biz sizlerin isteklerini karşımak için hazır bulunmaktayız. Peki siz hayallerinizi gerçekleştirmek için hazır mısınız?