yat kiralama

İstanbul’da Yat Kiralama

İstanbul Boğazı’nda eşsiz bir anı yaşamaya hazır mısınız? İstanbul’da yat kiralama hizmeti ile birlikte eş, dost akraba ve iş arkadaşlarınızla 2-40 kişi kapasiteli yatlarımız sizleri beklemekte. Eğer 40 kişiden fazla katılımcı var ise, tekne kiralama hizmeti ile de sınır aşabilmekte. İstanbul’da yat kiralama hizmetini; saatlik, günlük ve konaklamalı olarak tercih etmeniz mümkündür.
Her bütçeye uygun olarak ekonomik ve lüks yatlarda; yemekli ve yemeksiz, koktely tercihli, kurumsal veya bireysel olarak planlamanızı organize edebilirsiniz. Ayrıca, sadece menülerimize bağlı kalmadan, dışarıdan da yiyecek içecek tercihinde bulunabilirsiniz. Menülerimizde yer alan seçimleriniz, tecrübeli aşçı ve garsonlarımız ile sizlere servis edilmektedir.
İstanbul’da yat kiralama tercihinizi yapmadan önce, size uygun yatı seçebilmeniz için bağlı bulunduğu iskeleye gelerek görebilirsiniz. Size uygun yatı tercih ettiğinizde, dilediğiniz saat ve gün için Boğaz turu organizasyonunuzda kullanabilirsiniz.
Tercih edeceğiniz her yatımız farklı iskelede bağlıdır. Avrupa Yakası için kalkış noktaları; İstinye, Kuru Çeşme Parkı, Bebek Parkı ve Eminönü’dür. Anadolu Yakası’ndan tercih edeceğiniz noktalar ise, Beylerbeyi, Kuleli ve Beykoz’dur. Tercihinize göre farklı iskelelerden de mesafe ücreti hesaplanması ile birlikte yata biniş yapabilirsiniz. İlgili rotalar Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası olarak gezilecek şekilde oluşturulur. Rezerve işlemlerinizin tamamlanabilmesi için beğendiğiniz yat kiralama fiyatının %30’unu kapora olarak vermeniz gerekmektedir.

 

Saatlik Yat Kiralama

Eşsiz İstanbul Boğazı’nda evlilik teklifi, sevgililer günü kutlaması, yatta doğum günü, bekarlığa veda partisi, iş yemeği, mezuniyet kutlaması, yatta kahvaltı gibi bir çok organizasyonunuz için sizleri bekleyen yatlarımız mevcuttur.
İstanbul’da saatlik yat kiralama süresi minimum 2 saat süre ile başlamaktadır. Eğer Avrupa ve Anadolu yakasını tamamen gezmek istiyorsanız ortalama 3 ve 4 saat arası saatlik yat kiralama hizmeti almanız gerekmektedir. İstanbul’da saatlik yat kiralaması yapabilmeniz için bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

Günlük Yat Kiralama

İstanbul’da saatlik yat kiralama haricinde, günlük de yat kiralayabilirsiniz. İstanbul’da günlük yat kiralamalarında gün sizin için erken başlar. Tercihinize göre Boğaziçi, Adalar ve Poyraz Köyü ziyaret edilebilir. Akabinde misafirlerinde istediği rotalar sorulur, eğer uygun rotalar var ise tekrardan rota belirlenir.
İstanbul’da günlük yat kiralaması yaptığınızda saat 09:00 – 17:30 arası, İstanbul Boğazı’nın tadını çıkartabilirsiniz. Seyahatiniz esnasında sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve barbekü ile birlikte ızgara seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Tercihinize bağlı olarak dışarıdan da yiyecek içecek getirebilirsiniz. Yat içerisinde mevcut olan mutfak araç gereçlerini kullanmak isterseniz, şirketimizin tavsiye ettiği sayıda garson hizmeti almanız gerekmekte. Tercih etmiş olduğunuz garsonlarımız, tur saati boyunca sizlere eşlik ederek, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayıp kullanılan araç ve gereçleri de temiz tutacaklardır.

 

Konaklamalı Yat Kiralama

İstanbul Boğazı’nın tadını gece çıkartmak isteyen misafirlerimiz için 22:00 – 09:00 arası, İstanbul’da konaklamalı yat kiralama hizmeti verilmektedir. Veya tam gün olarak da kiralama yapabilirsiniz. Misafirlerimizin tercihine göre mega ve lüks yatlarmızda, belirlenen saati uzatıp veya kısaltabilme imkanı da sunmaktayız.
İstanbul’da konaklamalı yat kiralama yaptığınızda, 1 oturma ve büyük yatak odası, 2 çocuk odası ve ses sistemi ile birlikte TV ünitesi sizlere amade olmaktadır. Misafirlerimizin istekleri doğrultusunda, Adalar ve Boğaziçi’nde rota belirlenerek gezi yapılır. Akabinde seçilen güzergah üzerinde tercih edilen limanda konaklama yapılır. Ayrıca tercihe bağlı olarak yiyecek içecek hizmetleri yatta veya Boğaziçi’nde dilediğiniz restorantta gerçekleştirilebilmektedir.

 

Yat Kiralama Fiyatları

İstanbul’da yat kiralama fiyatları müşterilerimizin tercihine göre değişiklik göstermektedir. Yat seçiminiz ve yemek menüsü tercihiniz fiyatları belirlemektedir.
2 – 12 kişilik yatlarımızda saatlik kira bedeli 750 TL’den başlayan fiyatlarla misafirlerimize sunulmaktadır.
12 – 20 kişilik yatlarımızda kiralama ücreti 1.000 tl den başlamaktadır.
Yat fiyatlarımızda etken olan tercihler; alkollü ve alkozsüz yemek menüsü ve yatın dizaynına göre değişmektedir.