teknede yılbaşı partisi

Teknede Yılbaşı Partisi

Herkes yeni yılın başlangıcını heves ile bekler. Eski yılın bitişi ile yeni yıla büyük bir çoşku ile girmek ister. Bu nedenledir ki bir çok organizasyon yeni yıl kutlaması adı altında paylaşım yapmaktadır. Peki siz yeni yıla nerede girmeyi tercih edersiniz?

Eğer yeni yıla daha özgün bir şekilde girmek isteyenlerdenseniz teknede yılbaşı partisi sizleri bekliyor. Kapalı mekanlar içerisinde sıkışıp kalmaktansa Boğaz’ın içerisinde aheng ile dans ederken yeni yıla girmeyi kim istemez ki? Yeni yıla girdiğinizde, teknede yıl başı partisi kutlarken girmek sizlere yeni yılda da başarının kapılarını aralayacaktır. Çünkü siz ilk değişikliği kapalı kapılar ardından çıkarak denizin ortasında yeni yıla girmekle başarmış olacaksınız. Bu da size yeni yıl içerisinde dinç ve mutlu olma imkanı verecektir.

Mekan mekan gezmek yerine, denizin ortasında Boğaz manzarası karşısında eğlenmek bizim de hakkımız diyorsanız, teknede yıl başı partisi planlayarak bu hakkınızı temin edebilirsiniz. Yılbaşı gecesi İstanbul’un tüm ışıkları Boğaz’dan bir farklı görünmektedir. Boğaz normal gündeyken bile insanın içerisine bir hoşnutluk verirken, yılbaşı gecesi sizlere nasıl bir görsellik sunar hiç düşündünüz mü? Harika bir eğlence eşliğinde size ve çevrenizdeki insanlara müthiş bir anı bırakır.

Teknede Yılbaşı Partisini Neden Tercih Etmeli?

Teknede yılbaşı partisi sizlere sadece büyülü bir görsellik sunmaz, ayrıca bir çok olanak ve avantajı da beraberinde getirir. Dilediğiniz eğlence ihtiyacını karşılayabilmek için bir çok paketimiz mevcuttur. Dilediğiniz tercihi yaparak, dj seçiminde bulunabilirsiniz ve sizleri heyecanlandıracak müzikler dilediğiniz dj ile teknede sizleri bekleyecek. İşinde uzman ekibimiz tarafından hazırlanan kokteyller de sizlere deniz üstünde ferahlama imkanı sunacaktır. Ayrıca dilerseniz alkollü veya alkolsüz meşrubat tercihinde de bulunabilirsiniz. Teknede yılbaşı partisi kutlamanızın tüm detaylarını değiştirebilme imkanına tamamen sahipsiniz. Teknede yılbaşı kutlamanızın en büyük tercih nedenlerinden birisi, seçimlerinizi özgür olarak gerçekleştirebilmenizdir.

Cips, çerez meyve ve sıcak soğuk aperatif ikram tercihlerimiz ile damak tatlarınız yerine gelecektir. Ayrıca dans müzikleri ve oryantal eşliğinde keyif alarak dans etmek size kalacaktır. Zamanı geldiğinde ve saat 12’yi gösterdiğinde, hep beraber büyük bir heyecan ile yapılacak olan geri sayım bittiğinde, İstinye Koyu tarafından gerçekleşecek olan havai fişek gösterisi sizlerin görüş açısında olacak. Bu sayede yeni yıla teknede yılbaşı kutlaması ile keyif dolu gireceksiniz.

Teknede yılbaşı kutlaması ile geçtiğiniz yıl kötü veya iyi geçsin hiç fark etmiyor. Yeni yıla girerken yaşadığınız çoşku ile birlikte dinç ve umutlu bir şekilde gireceksiniz. Organizasyonun ayrıntılarını öğrenebilmek ve farklı tercihlerde bulunabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlerin yeni yıla en iyi şekilde girmesi için ve sıradanlıktan uzak bir şekilde planlama yapabilmesi için biz bir adım uzağınızda sizleri bekliyoruz.

Fiyatlandırma konusunda da teknede yılbaşı kutlaması tamamen sizlere uygun seçenekler sunmaktadır. Tercih ettiğiniz paketler sizlere uygun bütçeli olarak da sunulmaktadır. Dilerseniz ek isteklerde bulunabilir, dilerseniz bulunmayabilirsiniz. Dilerseniz pankartlar ile karadan dahi görünmek isteyebilir, dilerseniz istemeyebilirsiniz. Tamamen sizin tercihlerinize ve isteklerinize uygun bütçeler ile teknede yılbaşı kutlamasını planlıyoruz. Bu sayede her bütçeye uygun kutlamalarla sizlerle birlikte oluyoruz.

Eğer sizde unutulmayacak bir yılbaşı geçirmek istiyorsanız ve kaliteli hizmeti uygun fiyata almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tamamen müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacı ile düzenlediğimiz organizasyonlarımızda bir çok yenilik sizleri bekliyor. Ayrıca sizlerin istekleri doğrultusunda iyileştirmeler yaparak, sizlerin de organizasyona dahil olma imkanınızı sağlıyoruz. Sizde bu imkana dahil olmak istiyorsanız veya hazır paketlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Enerjiniz hiç bitmesin diye teknede yılbaşı kutlaması sizleri bekliyor. Peki siz neredesiniz?