teknede mezuniyet balosu

Teknede Mezuniyet Balosu

Uzun yıllar emek verdikten sonra mezun oluyorsunuz. Bunun tabi ki bir kutlaması olmalı. Unutulmaz anılar yaşadığınız sıra arkadaşlarınızla birlikte unutulmaz bir teknede mezuniyet balosu sizleri bekliyor.

Arkadaşlarınızla birlikte denize açıldığınızda, gün sizin için bir başka akmaya başlayacak. Mezuniyetinizin ardından siz de bir deryaya açılacaksınız. İlk deryanız neden teknede mezuniyet balosu ile birlikte başlamasın ki? Belki zaman ile bağlarınızın kopacağı arkadaşlarınız olacak, yıllar sonra karşılaştığınızda teknede mezuniyet balosundan konuşmak istemez misiniz? Tam olarak da isteyeceğiniz için anılarınızı güçlendirmek vesilesiyle sizlere bir adımlık mesafede beklemekteyiz.

Teknede mezuniyet kutlamasında eğlence sizleri bekliyor! İstanbul Boğazı’na açıldığınızda, arkadaşlarınız ile birlikte dilerseniz canlı müzik, isterseniz fasıl, tercih ederseniz dj sizlerle olacak. Boğaz’da düzenleyeceğiniz etkinlikte, dilediğiniz kadar yüksek ses ile eğlenmek size kaldı! Arkadaşlarınız ile bir arada müzik ve eğlence eşliğinde mezuniyetinize son bir veda etmenin hazzı sizlere olumlu yönde etki sağlayacaktır.

Teknede Mezuniyet Kutlaması

Teknede mezuniyet kutlamasını sadece müzik dinlemek, oynamak veyahut denizin serin sularında anılarınızı canlandırmak olarak düşünmeyin. Sizi bu düşüncelerin de bir tık ötesine götürecek. Teknede mezuniyet kutlamasında çektirebileceğiniz fotoğraf ve videolar ile anılarınız elinizde fiziki bir nesne olarakta sizlerle kalacak. Yıllar sonra bile açıp izleyebileceğiniz, izlerken yüzünüzü gülümsetebilecek anılarınız olacak. Arkadaşlarınıza gösterebileceğiniz teknede mezuniyet kutlamasının fotoğrafları olacak. Neden tüm bu ayrıcalıklardan faydalanmayasınız ki? Biz, sizin faydalanabilmeniz için sizleri bekliyoruz.

Ayrıca eğlencenin ve yemeğin yanı sıra, dilerseniz projeksiyon da kiralayabilirsiniz. Projeksiyon sizlere ne mi sağlayacak? Yıllarca birlikte olduğunuz arkadaşlarınızla, slaytlarınızı projeksiyondan yansıtarak gecenizi aydınlatabilirsiniz ve videolarınızı izlerken herkesin yüzünde gülümseme olabilir.

Teknede mezuniyet balosunda arkadaşlarınızla birlikte tercih ettiğiniz yemek menüsünde, isteğinize göre alkollü veya alkolsüz meşrubat olarak düzenleme yapılabilmekte. İstanbul Boğazı’nda doyasıya eğlenirken tabi ki meşrubat da gerekecek. Tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda hazırladığımız menüde yapacağınız meşrubat tercihi, Boğazın serin sularında seyahat ederken yudumlamaya hazır olarak sizleri bekleyecek.

Ek olarak gecenizi aydınlatacak havai fişek gösterilerini de unutmamak gerek. İstinye Koyu’nda sizler için havayı aydınlatacak havai fişekler ortama farklı bir hava da katacak. Peki bununla bitti mi? Tabi ki hayır. Dilerseniz dilek feneri de gönderebileceksiniz.

İstanbul Boğazı’nın serin sularında, tekne üzerinde salınırken havaya göndereceğiniz dilek feneri belki de yeni başlangıcınızı güçlendirir.

Tüm bu fırsatları sadece teknede mezuniyet balosu aracılığıyla elde edebilirsiniz. Sizleri hem müzik eşliğinde yemeğe, hemde eğlence eşliğinde dileğe davet ediyoruz.

Biraz da tekneler ile ilgili detay verecek olursak;

İstanbul’da teknede mezuniyet kutlaması için sizlere sunulmuş teknelerimiz, 55 yolcu kapasiteli tekne ile başlamaktadır. Bu teknemizde toplamda 40 yemekli yolcu kapasitesi bulunmaktadır.

Diğer bir teknemiz ise; 80 kişi kapasitesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Yemekli yolcu kapasitesi ise 60 kişi olarak belirlenmiştir.

Ayrıca, 110, 120, 130, 140 ve 150 kişi kapasiteli teknelerimiz de bulunmaktadır.

Eğer daha kalablık bir arkadaş çevresi ile gelmeyi düşünüyorsanız; 200, 220, 230, 240, 250 kişilik teknelerimiz de mevcuttur.

Sınırı biraz daha arttıracak olursak; 400, 450 ve 500 kapasiteli teknelerimiz de mevcuttur.

Teknede Mezuniyet Fiyatları

Teknede mezuniyet fiyatlarını seçmenizde gerekli etkenlerden en önemlisi seçeceğiniz ek tercihlerdir. Özel menüler, dilek fenerleri projeksiyon ve dahi bir çok tercihiniz olabilir.

Her bütçeye uygun olarak düzenleyebileceğiniz teknede mezuniyet fiyatları sizlere maddi olarak da kolaylık sağlayacaktır. Tercihinize bağlı olarak, yemekli veya yemeksiz olarak seçim yapabilirsiniz.

Teknede mezuniyet fiyatlarını öğrencilere hitap ettiği için elimizden geldiğince minimum maliyet olarak çıkartmaktayız. Şunu da özellikle belirtmek gerekir ki, minimum maliyeti öğrencileri düşündüğümüz için yapmaya çalışmaktayız, ekipman kalitesinden ödün vermemekteyiz. En iyisi, en uygunu sloganı ile bizleri tercih ederseniz, pişmanlık duymazsınız.