teknede kına gecesi

Teknede Kına Gecesi

Evliliğe atılan adımların en başında gelen kına gecesi, çiftler için en önemli bir noktalardan biridir. Özellikle hanımlar için ayrı bir önemi olan kına gecesinin en güzel şekilde geçmesi sizin kadar bizim için de önemlidir. Kına gecenizi unutulmaz yapmak ve anılarda yaşanmasını sağlayabilmek için teknede kına gecesi düzenleyebilmenize olanak tanıyoruz.

Teknede kına gecesi organizasyonu sadece yemekli değil, dilerseniz yemeksiz olarak da sizlere amade bir şekilde sunulmaktadır. Dilediğiniz ve aklınıza gelen tüm detayları sizler için sağlayabiliyoruz. Belirli kalıplara sıkışıp kalmadan, sizler için dilediğiniz teknede kına gecesini inşa ediyoruz. Ayrıca dilediğiniz bütçeye uygun olarak hazırladığımız fiyatlandırma listemiz, sizlerin gönlünü de feth edecektir.

Öncelikle Tenkede Kına Gecesine Yemekli İle Başlayalım

Dilediğiniz menüyü tercih ederek misafirlerinize teknede kına gecesini yemekli bir biçimde sunabilirsiniz. Tercih ettiğiniz menü üzerinde değişiklik de yapma hakkına sahipsiniz. Ayrıca dilediğiniz yemeği kendiniz de getirebiliyorsunuz. Getirdiğiniz yiyeceklerin servisi ve sunumu da sizler için ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Yemekli organizasyon seçtiğinizde, ilk etapda koktely sizlere sunuluyor. Akabinde yemek sunularak teknede kına gecesine başlanıyor.

Teknede Kına Gecesi Yemeksiz

Eğer sadece Boğaz’da doyasıya eğlence arayışındaysanız, yemeksiz olarak da sizlere bu hizmeti sağlamaktayız. Dilerseniz ikramlı, dilerseniz ikramsız olarak sizlere unutulmaz bir kına gecesi yaşatmaya hazırız. Ayrıca dışarıdan getirdiğiniz ikram ve atıştırmalıklar da sizlere yardımcı olabilmek için ekibimizce servis edilmektedir.

Neden Teknede Kına Gecesini Seçmelisiniz?

Sıradanlıktan uzak bir tercihi hakettiğinizi düşünüyorsanız, teknede kına gecesi tam olarak size göre bir seçim olacaktır. Kına gecesini hayatınızın en önemli günlerinden biri olarak tabir etmek doğrudur. Evlilik öncesi adım olarak bilinen kına gecesi, örf ve adetlerimize göre de devam ettirilmektedir.

Genellikle lüks kapalı mekanlarda tercih edilen kına gecesi, Boğaz da olduğunuzda bir başka haz vermektedir. Herkesin hayranlıkla baktığı İstanbul Boğazı’nın tam ortasında, o gece siz olacaksınız. Davetlileriniz, hem mutlu gününüzde yanınızda olacak, hemde İstanbul’u kendi Boğazı’ndan seyretmenin hazzını yaşayacak. Dilediğiniz yükseklikte müzik çalabilecek, dilediğiniz yükseklikte konuşabileceksiniz.

Kına gecenizde Boğaz size ait olacak. Gerek Boğazı’n verdiği ihtişam, gerekse Boğazı’n kokusu, belki de bir ömür hatıranızdan çıkmayacak. Kimse kına gecesinin unutulmasını istemez, eğer sıradışı bir seçim yaparak Boğaz’da kına gecesi tercihinde bulunursanız, kimse istese dahi o ihtişamı unutamayacaktır. Yıllar sonra dahi karşılaştığınızda anlatabileceğiniz bir anı, konuşabileceğiniz bir konu olsun istiyorsanız, tercihinizi kesinlikle teknede kına gecesi olarak değiştirmelisiniz.

Kına gecesi organizasyonları tercih ettiğiniz kişi sayısına uygun teknelerde gerçekleşmektedir. Teknelerimiz belirli kapasitelere uygun olduğu için davetli listenize uygun olarak seçilmektedir. Ayrıca dilediğiniz hazırlıklar kına gecesi öncesinden önce uygulanarak hazır edilmektedir.

Teknede Kına Gecesi Fiyatları

Teknede kına gecesi fiyatları çiftlerimizin tercihlerine göre değişmektedir. Sizde sizin için en uygun bütçe planlamasını öğrenebilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teknede kına gecesi fiyatları, seçtiğiniz yiyecek ve içeceklere göre değişmektedir. Tercihinize bağlı olarak alkollü veya alkolsüz tercihlerde bulunabilirsiniz. Tercih ettiğiniz menüye göre fiyat listesi değişmektedir.

Ayrıca eğlence için gerekli ihtiyaçlarınıza göre de fiyat seçeneklerimiz değişmektedir. Örnek vermek gerekir ise; dj, canlı müzik veya ses sisteminden çıkan müziklere göre farklı fiyat düzenlemeleri yapılabilmektedir.

Ayrıca kına için istediğiniz özel düzenlemeler de yapılabilmektedir. Gerekli düzenlemeler için isteklerinize göre farklı bütçeler çıkabilmektedir. Ek olarak belirtmek gerekir ki kişi sayısına göre de tekne değişmektedir. Size en uygun bütçe planlamasını yapabilmemiz için bizimle iletişime geçerek fikir alabilir, planlama yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve fiyat alabilmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Aradığınız tüm cevapları şeffaflık içerisinde sizlere vermekteyiz.