teknede kahvaltı

Yatta Kahvaltı

Bir farklılık yaşamak istiyorsanız yatta kahvaltı sizler için en müsait tercih olacaktır. Gerek iş stresinden gerekse mutluluktan tercih edebileceğiniz en uygun yer İstanbul’un Boğazı’dır.

Herkesin bildiği gibi kahvaltı günün en önemli besinlerinden biridir. Kahvaltınız ne kadar iyi geçer ise gününüzün iyi geçmesi bir o kadar kuvvetli ihtimal olur. İyi bir kahvaltı için iyi bir yer seçimi de önemlidir. İstanbul Boğazı’nda yapacağınız yatta kahvaltı sizleri manevi olarak başka diyarlara götürecektir. İşinde uzman şeflerimiz tarafından sizler için hazırlanan kahvaltıyı Marmara Denizi’nde, keyifli bir müzik eşliğinde yiyebileceğinizi hayal edebilir misiniz? Ettiğiniz hayal dahi bu kadar güzelken neden yatta kahvaltı yerine kapalı mekanlarda kahvaltıyı tercih edesiniz ki.

Boğaz’da yapacağınız kahvaltı sizlere ruhsal olarak da rahatlık sağlayacaktır. Dilerseniz açık alanda da yatta kahvaltı yapabilirsiniz. Çatalınızı ağzınıza götürürken gelecek kuş sesleri, deniz hışırtısı ve teninizde hissedeceğiniz rüzgar teması sizleri manevi olarak güçlendirecek ve adete gençleştirecektir. Zaman içerisinde yatta kahvaltı seçeneği sizler için tercih listesinin en önemli noktalarından biri haline gelecektir. Dilediğiniz taktirde teknede kahvaltı hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Teknede Kahvaltı

Kişi sayısına bağlı olarak kapasitesi değişen teknelerimizde, arkadaşlarınız ve çevrenizdeki insanlarla beraber gelebilir, Boğazı’n tatlı havası içerisinde keyifli bir şekilde kahvaltınızı yapabilirsiniz.

Sizler için özel olarak hazırladığımız menülerimiz eşliğinde tercih ettiğiniz meşrubat ile birlikte huzurlu bir iş toplantısı yapma olanağı da sizlere sunmaktayız. Sabah yapacağınız bir iş toplantısını, neden size huzur verecek güvenli bir ortamda yapmayasınız ki? Tercih ettiğiniz kişi sayısına bağlı olarak tekne kiralayabilir, veyahut teknede kahvaltı hizmeti alabilirsiniz.

Neden Teknede Kahvaltı Tercih Edilmeli?

Farklı bir yerde kahvaltı tercih edilebilirken neden teknede kahvaltı tercih edilmeli hemen açıklayalım. Farklı bir yer tercih ederseniz, Boğazı’n tatlı kokusu sizleri bulamaz. Bir çok insan Boğaz manzaralı yerleri kahvaltı için tercih ederken, siz Boğazı’n tam içerisinde olarak o hazzı doruklarınıza kadar hissedeceksiniz.

Ayrıca farklı yerlerde aldığınız koku, Boğaz kokusu ile kıyas edilemez derecededir. Bir kere teknede kahvaltının tadını aldığınızda, tekrar tekrar gelme isteği içerinizde kabaracaktır.

Ayrıca istediğiniz taktirde gününüzü güzelleştirmek için canlı müzik tercihinde bulunabilirsiniz. Canlı müzikle birlikte gününüz daha da şen geçebilir. Canlı müzik tercihiniz yoksa kaliteli ses sistemimiz sayesinde dilediğiniz müziği çaldırabilir veyahut Boğazı’n sesini dinleyebilirsiniz. Kahvaltınızın bitiminde Boğazı seyredebilir, tarihi dokusunu hissedebilirsiniz.

Biraz daha örneklendirecek olursak; kapalı bir mekan tercih ettiğinizde alacağınız koku ortamın kokusu olur. Görebileceğiniz alan size sunmuş olduğu manzara olur. Yine dışarıda açık bir mekanı tercih ettiğinizde, her yer bina ile sarılı olur. Önü açık ise Boğazı görür. Ayrıca İstanbul’un yoğunluğu nedeniyle gürültülü bir ortam olacağı da aşikardır. Mekandan ayrıldığınızda ise, sıradanlık hissi ile günün koşuşturmasına dahil olmuş olursunuz.

Teknede kahvaltı seçtiğinizde ise, Boğaz’ın kokusu sizlerle olur. Görebileceğiniz alan ufkunuzu açıcak derecede olur ve İstanbul’un en iyi manzarasının tam ortasında bulunmuş olursunuz. Herkesin görmek için gittiği yere değil, herkesin görmek istediği yerde olursunuz. Diğer mekanlara kıyaslanamayacak derecede gürültüden uzak olur. Boğaz’dan ayrıldığınızda ise, farklı bir tat aldığınız için sıra dışı bir his yaşayarak gününüze devam edersiniz.

Teknede Kahvaltı Fiyatları

Teknede kahvaltı fiyatları sizin tercihinize göre değişmektedir. Sizlere sunmuş olduğumuz menü tercihlerinize göre farklı fiyatlara erişim sağlayabilirsiniz. Net fiyatlandırma ve detaylı bilgi alabilmeniz için bizimle iletişime geçmeniz en sağlıklı bilgiyi sizlere verecektir.

Bizlerle iletişime geçtiğiniz taktirde gününüzün güzel geçmesine vesile olabiliriz.