teknede düğün

Teknede Düğün

Hayatınızın gidişatını belirleyen en önemli günlerden birisi düğün gününüzdür. Peki siz düğün gününüzü nerede yapacaksınız? Eğer oldukça keyifli bir düğün düşünceniz varsa, teknede düğün sizleri bekliyor.

Sizlerin özel günü için hazırlamış olduğumuz teknede, sınırsız eğlence ve hizmet sizleri bekliyor.

Tekenede düğünü sadece düğün organizasyonu olarak da düşünmeyin. Bir çok organizasyonunuzu teknede üstlenmekteyiz. Teknede kına, teknede nişan gibi organizasyonlarınızı da sizler için planlayarak, sizleri bu dertten de kurtarmaktayız.

Teknede kına, teknede nişan ve teknede düğün gibi organizasyonlarda misafirlerimizi en çok yoran işlerden birisi masa ve sandalyelerin ayrı ayrı planlanmasıdır. Bu konuda da sizlerin işlerini profesyonel kadromuz ile üstlenerek, sizlere istediğiniz dekorda yardımcı oluyoruz. Seçtiğiniz dekora en uygun süslemeler ekleyerek şamdan, pankart, yazılar, fenerler ve ortamı güzelleştirmek için her koşulu düşünerek sizlere en keyifli teknede düğün hizmetini veriyoruz.

Nikah Sonrası Eğlence

Düğün merasimi tamamlandıktan sonra nikah sonrası eğlence yeni başlıyor. İşinde uzman dj’lerimiz sadece gelin ve damada hitap etmiyor, tüm misafirleri tur boyunca eğlendiriyor. Sınırsız müzik eşliğinde nikah sonrası eğlenceniz sizleri Boğaz’da bekliyor. Hem davetlilerinizin hemde sizin unutamayacağınız bir günü neden Boğaz’da gerçekleştirmeyesiniz ki? Tam bu sebep ile bizlere ulaşarak nikah sonrası eğlencenizi planlatabilirsiniz.

Dilerseniz yemekli bir organizasyon da tercih edebilirsiniz. Tercihinize bağlı olarak, balık veya ızgara tercihli menülerimizi seçebiliyorsunuz. Nikah sonrası eğlence seçiminizde yemek servisinisi tercihinizin olması veya olmamasını tamamen siz belirliyorsunuz. Ayrıca alkollü veya alkolsüz tercihlerde de bulunabiliyorsunuz. Seçtiğiniz ürünlerin servisinizi sizler için tecrübeli personelimiz gerçekleştiriyor.

Ayrıca teknede nişan, teknede nikah ve teknede nikah sonrası eğlence planlamalarınızda, kaptan ve garsonlarımız için ek ücret talebinde bulunmuyoruz. Sizin tercihinize göre organizasyona başlanmadan önce bütçe hazırlanıyor. O bütçe çerçevesinde detaylar ayrıntılı olarak görüşülüyor ve teknede nişan tercihinde bulunan çiftlerimizin eğlenmekten başka düşüncesi olmuyor.

Neden Teknede Nişan Seçilmeli?

Teknede nişan, teknede düğün gibi organizasyonları tercih etmenizin sizlere bir çok getirisi bulunmaktadır. Bunlardan ilki unutulmayacak bir anınız olacak.

Sıradan bir düğün salonu tercihi veya kır düğünü tercihinizin yerine Boğaz’ın serin sularında yaşayacağınız bir nişan anısı, hem sizlerin hem de misafirlerinizin unutamayacağı bir anı olarak zihinlerde kalacaktır.

Çiftlerimizin herkesin anısında yer edeceği bir düğün günü geçirmek istemesi en doğal haklarıdır. Ayrıca bunun bilincinde olan çiftlerimiz hem kendi, hemde konuklarının mutluluğunu düşünerek genellikle teknede nişan seçiminde bulunmaktadır.

Teknede Düğün Fiyatlandırması

Çiftlerimizin en çok düşündüğü konulardan birisi de, teknede düğün organizasyonları için gereken bütçenin ne kadar olduğudur.

Sizler için en iyi hizmeti en uygun fiyata vermeye çalışmaktayız. Bütçe planlamanızı tamamen sizin isteklerinize göre yaptığımız için fiyatta değişiklikler olabiliyor. Bunu kısaca şu şekilde açıklayabilir. Yemekli veyahut yemeksiz tercih ettiğiniz bir organizasyonda fiyat bilgisi tercihinize göre değişmektedir. Yine alkollü veya alkolsüz olarak yaptığınız tercih fiyat konusunda etkin rol oynayacaktır. Ayrıca tercih etmiş olduğunuz ekstra özellikler, tekne kapasitesi sizlere bu konuda farklı fiyat seçenekleri sunacaktır.

Her bütçeye uygun olarak hazırlanan teknede düğün fiyatlandırması seçeneklerimiz, sizler ile belirleyeceğimiz fiyatlar üzerine gitmektedir. Teknede düğün fiyatlandırmasını sizler ile birlikte düğün öncesinde görüştüğümüz için düğün günü kafanızı meşgul etmeyecek bir detay olarak kalacaktır.

İstanbul Boğazı’nda, eşsiz manzara karşısında ve Marmara Denizi’nin içerisinde, sevdiğiniz ve sevdiklerinizle beraber kıyasıya eğlence istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teknede düğün fiyatlandırmasını sizlerle paylaşarak, planlamanızı organize edebiliriz. Bu sayede hem istediğiniz bütçe tercihi ile kıyasıya eğlendirebilir, hemde eğlenirken keyif alma olanağına erişebilirsiniz.

Kıyasıya eğleneceğiniz organizasyona bir adım daha yaklaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.