teknede doğum günü

Teknede Doğum Günü

Herkes doğum gününün kutlanmasını ister ve doğduğu günün gelmesini sabırsızlıkla bekler. Gerek doğum günü olan kişi, gerekse doğum gününü organize etmeyi seven kişiler sevdikleri için organize olmak isterler.

Sıradan bir doğum günü kutlaması yerine teknede doğum günü kutlaması sizlere daha tatlı bir anı olarak kalacaktır. Eşsiz İstanbul suları içerisinde seyir halinde olurken yanınızda sevdiğiniz arkadaşlarınızla olmak sizlere ayrı bir hava katacaktır.

Özellikle sürpriz doğum günü kutlamak isteyenler için ilk numaralı tercih teknede doğum günü kutlaması olacaktır. Hayali bile insanın içerisinde bir hoşnutluk bırakıyor. Hayali bile güzelken doğum günü sürprizi yapacağınız eşiniz, dostunuz veya arkadaşınız ne güzel hislere kapılır düşündünüz mü? Hali hazırda bir yer kiralamayı, kapatmayı veya toplanmayı düşünüyorsanız bu neden teknede doğum günü olmasın ki?

Teknede doğum günü organize etmeniz hem sizin hemde diğer konukların içerisinde güzel bir his bırakacaktır. Yıllar geçse dahi o hissi unutamayacak, tekneye her bindiğinizde anılarınız canlanacaktır.

Denizin insan üzerinde sakinleştirici bir izlenimi de vardır. Bu his sizlere ayrı bir keyif verecektir. Ayrıca eğlence eksik kalır mı? işinde uzman ekibimiz ile eğlenceniz de 2 katına çıkacaktır.

Teknede doğum günü organizasyonlarında dilediğiniz menüyü seçme olanağına da sahipsiniz. Tercihinize bağlı olarak alkollü veya alkolsüz olarak seçim yapabilirsiniz. Konuklarınızın yaş ortalamasına göre meşrubatlarınızı düzenleyebilir, olası durumlar için tedbirler alma imkanına sahip olursunuz. Ayrıca sadece teknede doğum günü değil isteğe bağlı olarak yatta doğum günü de planlayabilirsiniz.

Yatta Doğum Günü

Sevdikleriniz için planlayacağınız yatta doğum günü, arkadaşınızın unutamayacağı bir gün olacak. Ona en güzel hediyelerden birisi, Boğaz’da yapacağı seyahatta doğum günü pastasını üflemek olacak.

Ayrıca sevdiğinizin doğum gününü kutlayabilmek için teknenin düzenini siz organize edebilirsiniz. Dilediğiniz süslemeleri tercih edebilir, yazıları yazdırabilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak 80 x 200 ebatlarında dijital baskı pankartları da eklettirebilirsiniz. Bu pankartlar karadan dahi gözükecektir. Eğer daha ihtişamlı bir gösteri istiyorsanız, dilediğinizi yatta ve doğum günü kutlamasında bu ihtişamı bulabileceksiniz.

Doğum günü kutlamanızın en güzel yerinde, doğum günü insanı mumunu üflerken, İstinye Koyu’nda gerçekleşecek olan havai fişek gösterisi de dikkatleri çekecektir. Sevdiğinizin havai fişekler altında mum üflemesini istemez misiniz? Ayrıca düşündüğünüz ve hayalini ettiğiniz her duruma karşı personelimiz aksiyon alarak sizlere yardımcı olacaktır.

Sizlerin hem yatta doğum günü hemde teknede doğum günü kutlamasını organize edebilmemiz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Yatta doğum günü veya teknede doğum günü ücretlendirmesini ise, sizlerin talepleri doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz.

Seçtiğiniz ve ekstra eklettiğiniz seçenekler en uygun bir biçimde sizlere hesaplanarak söylenecektir. Bu sayede kaliteli hizmeti uygun fiyata da alma olanağına sahip olacaksınız. Tüm planlamalar belirlendikten ve yapıldıktan sonra sizlere sadece sevdiklerinizle beraber doyasıya eğlenmek kalacaktır.

Neden Yatta Doğum Gününü Tercih Etmelisiniz?

Herkes doğum gününün özel olduğunu düşünür. Sizin doğum günü kutlamasını yapacağınız eşiniz dostunuz arkadaşınız veya kendiniz dahil olmak üzere, güzel bir anı bırakmak en doğal hakkınızdır.

Yılda sadece bir kere yapacağınız kutlamanın özel olmasını herkes gibi bizde isteriz. Sıradanlıktan uzak olarak yapacağınız tekne gezinizde, belki de unutamayacağınız anılarınız olacak. Özellikle de doğum günü insanının o ortamda sizlerle buluşmuş olması, yıllar geçse de anılarında canlanacağı bir ortam olacak. Hele ki mumları üflerken havai fişek gösterisinin olması, konukları büyüleyecektir.

Ayrıca Boğaz manzarası karşısında duyulacak müzik, sizlerin ufkunu açacak ve doyasıya eğlenme isteği ortaya çıkaraktır.

Eğer sıradanlığı sevmiyorsanız, farkınız olsun istiyorsanız ve unutulmayacak bir anı yaşamaya hazırsanız, yatta doğum günü kutlamasını sizler için organize etmeye biz hazırız. Peki siz hazır mısınız?