teknede iş yemeği

Teknede İş Yemeği

Şirket çalışanlarını şirkete bağlamanın en güzel yollarından birisi çalışanlar arası sağlam bir bağ kurmaktadır. Bu sebep ile çıkacağınız iş yemekleri oldukça önemlidir. Bir çok insan mekan olarak kapalı alanları seçmektedir. Fakat hem çalışanlarınıza hem de kendinize daha sakin bir ortam sunmak isterseniz, tercih edebileceğiniz en iyi yer teknede iş yemeği olmalıdır.

Sıradanlıktan uzak, sakin bir ortamda Boğaz’a karşı yapacağınız teknede iş yemeği sizlerin ve çalışma arkadaşlarınızın aklından çıkmayacaktır. Bu sayede arkadaşlarınızın hem işine duyduğu saygı, hem de size duyduğu sevgi artacaktır. Kendini değerli hisseden çalışma arkadaşlarınız, gördüğü değeri aynı şekilde işlerine yansıtmak isteyecektir. Bu vesile ile teknede iş yemeği düzenlemeniz yapmış olduğunuz işte de gelişmenize yardımcı olacaktır.

Kaliteli bir organizasyonu teknede iş yemeği ile bulabilir, çalışma arkadaşlarınıza özenli bir organizasyon sağlayabilirsiniz. Sizin ve çalışma arkadaşlarınızla yapacağınız ortamın güvenilir bir firma tarafından sağlanması en doğal hakkınızdır. Uzun yıllar içerisinde sektörde olmamız neticesinde güven teşkil eden ve bu noktada sizlere hizmet veren usta ekiplerimiz bulunmaktadır. Sizin prestijinizi kendi prestijimiz gibi görerek, size uygun en iyi teknede iş yemeği imkanını sunmaktayız.

Size özel donanımlı yatlarımız ve teknelerimiz bulunmaktadır. Sizin ve davet ettiğiniz tüm misafirlerinizin kaliteli bir ortamda hizmet alabilmesi için memnuniyetinizi en üst seviyeye çıkartmaktayız.

Teknede şirket yemeğinizin planlanması için her aşamada yanınızda oluyoruz. Teknede şirket yemeğinizde yer alacak masa düzeni dahil olmak üzere her konuda sizin fikirlerinizi almaktayız. Eğer planlamaya yapmaya müsait zamanınız yok ise yine size uygun olarak düzenlemeyi işinde profesyonel ekibimiz üstlenmektedir. Ayrıca düzen seçimlerini sizinle de paylaşarak tercihiniz konusunda fikir de verebilmekteyiz.

Teknede şirket yemeğiniz esnasında zengin menü seçeneklerimiz dahilinde damak zevkinize en uygun yemeği ve meşrubatları seçebilir, davetlilerinizi mutlu edebilirsiniz. Ayrıca özel bir organizasyon düzenlemek istiyorsanız, yemeksiz yat kiralama modelimizi de tercih ederek dilediğiniz yemek tercihini de yapmakta özgürsünüz. Siz ve arkadaşlarınız için her türlü aksiyonu alarak, teknede şirket yemeğinizden son derece memnun ayrılmanızı temenni etmekteyiz.

Teknede Şirket Yemeğinde Detaylar

Çalışma arkadaşlarınızla yapacağınız yemekte, tercihinize bağlı olarak yemeklerinizi alkollü veya alkolsüz olarak hazırlayabilmekteyiz. Dilediğiniz taktirde, sizlere canlı müzik veya fasıl da eşlik etmektedir. Eğer canlı bir müzik organizasyonunu tercih etmiyorsanız, kaliteli ses sistemimiz ile tercih ettiğiniz müziği de sunabilmekteyiz.

İstanbul’un en can alıcı noktalarından biri olan Boğaz’da yapacağınız iş toplantısında, stresten uzak bir şekilde iş konuşma fırsatına erişim sağlayabileceksiniz. Stresli ortamdan uzakta bir şekilde iş görüşebileceğiniz için çözüm üretme noktasında da başarılı olabilirsiniz. İstanbul’un tarihi manzarası karşısında yapacağınız görüşme, ofis yada fabrikada yapacağınız görüşmelerden kesinlikle daha başarılı olacaktır.

Teknede iş yemeği düzenlemeniz, gerek iş arkadaşlarınız ile toplanmanız gerekse yeni iş alabilmek için toplanmanız farketmeksizin kesinlikle sizlere olumlu yönde katkı sağlayacaktır. Toplantınız esnasında stresten uzak bir ortamda, dilediğiniz taktirde müzik eşliğinde yapacağınız görüşme sizleri 1 – 0 önde başlatacaktır.

Ayrıca sizlerin sunumlarını destekleyebilmesi için projeksiyon ile sunum yapabilme imkanı da sağlamaktayız. Bunun yanı sıra seçtiğiniz yemek tercihleri ile meşrubat tercihleri, ön izlenim olarak katılımcıları etkileyecektir. Yaptığınız her tercih sizleri başarıya bir adım daha yaklaştıracaktır. İlk adım olarak teknede şirket yemeğini seçmeniz yükseliş için bir başlangıç olacaktır. İlk başlangıcı bizimle atmak istemeniz bizleri mutlu eder. Etkiye tepki modeli baz alacak olursanız, mutlu çalışanlar mutlu eder. İş yemeğinden keyif alarak ayrılmanız, çalıştığınız kişileri mutlu eder. Mutlu olan çalışanlar ise yine sizi mutlu eder.

Size gerekli tüm detaylar ve planlama için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.